„Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
wtorek, 18 czerwca 2013 18:23

17 czerwca w mieleckiej” Kanie” odbył się uroczysty finał VIII konkursu literackiego „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” pod patronatem Pani Poseł Krystyny Skowrońskiej. W konkursie tym wzięli udział dwaj uczniowie naszego gimnazjum Rafał Wieczerzak i Wiktor Kiełb, którzy napisali wiersze o naszej Ojczyźnie. Jury doceniło twórczość Rafała, który został jednym z 20 laureatów tegorocznej edycji konkursu. Nagrodą dla zwycięzców  jest wycieczka do Warszawy sponsorowana przez Panią Poseł, która odbędzie się 21 czerwca. Życzymy Rafałowi niezapomnianych wrażeń.

 

Pajacyk

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.pajacyk.pl

Sprawdź czas na świecie

Gawłuszowice

Kalendarium


Dzisiaj jest: Poniedziałek
26 Stycznia 2015
Dzień Transplantologii
Imieniny obchodzą
Paula, Paulina, Polikarp, Skarbimir,
Wanda

Do końca roku zostało 340 dni.
Zodiak: Wodnik

Projekty i programy

Pogoda w twojej okolicy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości