„Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
„Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
wtorek, 18 czerwca 2013 18:23

17 czerwca w mieleckiej” Kanie” odbył się uroczysty finał VIII konkursu literackiego „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” pod patronatem Pani Poseł Krystyny Skowrońskiej. W konkursie tym wzięli udział dwaj uczniowie naszego gimnazjum Rafał Wieczerzak i Wiktor Kiełb, którzy napisali wiersze o naszej Ojczyźnie. Jury doceniło twórczość Rafała, który został jednym z 20 laureatów tegorocznej edycji konkursu. Nagrodą dla zwycięzców  jest wycieczka do Warszawy sponsorowana przez Panią Poseł, która odbędzie się 21 czerwca. Życzymy Rafałowi niezapomnianych wrażeń.

 

Pajacyk

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.pajacyk.pl

Sprawdź czas na świecie

Gawłuszowice

Kalendarium


Dzisiaj jest: Sobota
28 Lutego 2015
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Józef, Makary, Nadbor,
Roman

Do końca roku zostało 307 dni.
Zodiak: Ryba

Projekty i programy

Pogoda w twojej okolicy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości