Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
czwartek, 05 grudnia 2013 13:07

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Gawłuszowicach ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę oleju opałowego w roku 2014 do Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Gawłuszowicach.
Do pobrania:

 
Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na usługę cateringową PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
środa, 04 grudnia 2013 18:30

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na usługę cateringową polegająca na przygotowaniu, dostarczeniu i wydaniu świeżych posiłków do Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Gawłuszowicach w roku 2014.

 
Unieważnienie przetargu na dostawę oleju opałowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
środa, 04 grudnia 2013 18:13

Ogłoszenie o unieważnieniu przetargu nieograniczonego na dostawę oleju opałowego do Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Gawłuszowicach w roku 2014. Tutaj >>

 
Spotkanie z artystką ludową PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
poniedziałek, 02 grudnia 2013 18:41

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w oddziałach zerowych dzieci 5 i 6-letnich odbyły się warsztaty plastyczne mające za zadanie rozwijać, kształtować, odkrywać talenty, zdolności i zainteresowania dzieci. Warsztaty poprowadziła Pani Ewa Tymuła. Pod jej kierunkiem dzieci wykonały własnoręcznie choinki z papieru techniką orgiami. Mimo, że praca nie była łatwa, wszystkie dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonały piękne prace, które będą służyć jako dekoracja bożonarodzeniowa w domu i w przedszkolu. Sztuka origami, pomaga stworzyć wśród dzieci atmosferę aktywności twórczej, dokładności i precyzji manualnej, która jest tak potrzebna w nauce pisania, jak również rozwija inicjatywę dziecka, zapewnia osiągnięcie sukcesu, motywuje do dalszej pracy, a także uczy dyscypliny. Podczas zajęć dzieci miały okazję podziwiać piękne prace Pani Ewy, a wśród nich między innymi choinkę z szyszek, stroik świąteczny. Dzieci wraz z wychowawczyniami Panią Anną Luberą i Panią Urszulą Wąsik serdecznie podziękowały Pani Ewie Tymule za wspólnie spędzony czas w miłej i twórczej atmosferze. Wszyscy byli bardzo zachwyceni tym udanym spotkaniem. Zobacz zdjęcia>>

 
Dzień Życzliwości w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
niedziela, 01 grudnia 2013 11:04

21 listopada 2013 roku obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, któremu przyświecała myśl „Nie proś świata, aby się zmienił na lepsze, to ty zmień się pierwszy”(de Mello).  Z tej okazji wszyscy uczniowie oraz nauczyciele mieli ubiór lub inny akcent w kolorze niebieskim- był to symbol życzliwości wobec innych. Tego dnia panowała miła atmosfera, każdy został obdarowany „uśmiechniętą buźką”, co potęgowało sympatię i życzliwość wobec kolegów i koleżanek. Ponadto, w imię Pokoju na świecie, wszyscy mieli pozdrowić co najmniej 10 osób, z czego starali się sumiennie wywiązać. Przy tej okazji rozstrzygnięto ogłoszone wcześniej konkursy:

  • na plakat pod hasłem: „Bądź życzliwy dla innych”,
  • na najlepszego przyjaciela w klasie.

Plakaty konkursowe wykonali: Sylwia Gudz, Izabela Trzpis, Anna Dąbrowska, Krzysztof Kołc, Zuzanna Tabor, Wiktoria Kłoda, Aurelia Sałek.
Najbardziej życzliwymi osobami zostali:
Kl. I Aleksandra Małek
Kl. II a Aneta łyczak
Kl. II b Izabela Trzpis
Kl. III a Paweł Bryg
KL. III b Agnieszka Małodzińska

Nagrodami w konkursach były słodycze oraz 1 dzień bez pytania. Niezapomnianym akcentem tego dnia było podanie sobie rąk i utworzenie „łańcucha życzliwości”, który rozpoczęła Pani Dyrektor podając „iskierkę życzliwości”. Dopełnieniem miłej i życzliwej atmosfery były słodycze dla wszystkich.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 36

Pajacyk

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.pajacyk.pl

Sprawdź czas na świecie

Gawłuszowice

Kalendarium


Dzisiaj jest: Środa
22 Października 2014
Imieniny obchodzą
Abercjusz, Filip, Halka, Kordula,
Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało 71 dni.
Zodiak: Waga

Projekty i programy

Pogoda w twojej okolicy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości