Biesiada poetycka PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
poniedziałek, 09 grudnia 2013 12:49

Powoli dobiega końca rok 2013, który został ogłoszony Rokiem Juliana Tuwima. Z tej okazji 4 grudnia w mieleckiej „Kanie ”odbyła się biesiada poetycka poświęcona życiu i twórczości tego wybitnego poety i pisarza. Była to niepowtarzalna okazja do „delektowania się kulturą żywego słowa”. Uczestnikami biesiady byli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół średnich. Nasze gimnazjum reprezentował uczeń kl. IIa Wiktor Witek, który rozbawił publiczność recytacją utworu pt. „Zwariowane abecadło”. W biesiadzie wzięła także udział uczennica kl. IIa Wiktoria Kłoda. Uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili słuchając różnych interpretacji wierszy naszego wielkiego poety. Na zakończenie biesiady pani Małgorzata Boraczyńska, która była organizatorem i inicjatorką tej uroczystości, poczęstowała wszystkich słodyczami.

 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
czwartek, 05 grudnia 2013 13:07

Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Gawłuszowicach ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę oleju opałowego w roku 2014 do Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Gawłuszowicach.
Do pobrania:

 
Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na usługę cateringową PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
środa, 04 grudnia 2013 18:30

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na usługę cateringową polegająca na przygotowaniu, dostarczeniu i wydaniu świeżych posiłków do Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Gawłuszowicach w roku 2014.

 
Unieważnienie przetargu na dostawę oleju opałowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
środa, 04 grudnia 2013 18:13

Ogłoszenie o unieważnieniu przetargu nieograniczonego na dostawę oleju opałowego do Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Gawłuszowicach w roku 2014. Tutaj >>

 
Spotkanie z artystką ludową PDF Drukuj Email
Wpisany przez eg   
poniedziałek, 02 grudnia 2013 18:41

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w oddziałach zerowych dzieci 5 i 6-letnich odbyły się warsztaty plastyczne mające za zadanie rozwijać, kształtować, odkrywać talenty, zdolności i zainteresowania dzieci. Warsztaty poprowadziła Pani Ewa Tymuła. Pod jej kierunkiem dzieci wykonały własnoręcznie choinki z papieru techniką orgiami. Mimo, że praca nie była łatwa, wszystkie dzieci z ogromnym zaangażowaniem wykonały piękne prace, które będą służyć jako dekoracja bożonarodzeniowa w domu i w przedszkolu. Sztuka origami, pomaga stworzyć wśród dzieci atmosferę aktywności twórczej, dokładności i precyzji manualnej, która jest tak potrzebna w nauce pisania, jak również rozwija inicjatywę dziecka, zapewnia osiągnięcie sukcesu, motywuje do dalszej pracy, a także uczy dyscypliny. Podczas zajęć dzieci miały okazję podziwiać piękne prace Pani Ewy, a wśród nich między innymi choinkę z szyszek, stroik świąteczny. Dzieci wraz z wychowawczyniami Panią Anną Luberą i Panią Urszulą Wąsik serdecznie podziękowały Pani Ewie Tymule za wspólnie spędzony czas w miłej i twórczej atmosferze. Wszyscy byli bardzo zachwyceni tym udanym spotkaniem. Zobacz zdjęcia>>

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 36

Pajacyk

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.pajacyk.pl

Sprawdź czas na świecie

Gawłuszowice

Kalendarium


Dzisiaj jest: Czwartek
30 Października 2014
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Angel, Angelus,
Edmund, Klaudiusz, Przemysław,
Sądosław, Zenobia

Do końca roku zostało 63 dni.
Zodiak: Skorpion

Projekty i programy

Pogoda w twojej okolicy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości